To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Bieg dla dużych i małych

Bieg dla dużych i małych

Zaraz po Nowym Roku (2 stycznia) odbędzie się Zimowy Górski Bieg dla Dzieci i Dorosłych w Miłkowie. Są jeszcze wolne miejsca!

– Startujemy z biurem zawodów już od 9. rano, 2 stycznia, na Wiśniowej Polanie w Miłkowie – zapowiadają organizatorzy. Przygotowane zostały dwie trasy: dla dzieci – na terenie Wiśniowej Polany, oraz dla dorosłych – 10 km wokół Miłkowa po najpiękniejszych zakątkach miejscowości.

Wpisowe kosztuje 35 złotych (dzieci – start bezpłatny). Biegi najmłodszych rozpoczynają się o godz. 11., bieg zimowy na dystansie 10 km startuje o godz. 11.30. O godz. 12.30 – ognisko, szampan i grill a o 14.30 rozdanie nagród i wyróżnienie talentów na scenie Wiśniowej Polany.
Dla wszystkich uczestników przewidziany jest ciepły poczęstunek oraz pamiątkowe medale. Tuż przed startem przeprowadzona zostanie rozgrzewka dla najmłodszych, a w trakcie biegu dorosłych profesjonalni animatorzy z firmy W&E zagwarantowali moc atrakcji. Zapisy na stronie www.dostartu.pl. Uwaga: organizatorzy gwarantują pełny pakiet startowy tylko wcześniej zapisanym uczestnikom.
Regulamin biegu oraz wszelkie informacje techniczne dostępne są też na stronie www.maratonypolskie.pl. Link znajduje się TUTAJ.
Do świąt zapisanych było już 80 osób.

 

Komentarze (1)

Dobrze że bieg jest drugiego a nie pierwszego. Bo dzisiaj to ja mam DUŻEGO KACA. :)