To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Bejsbolem w przedstawicieli handlowych

Bejsbolem w przedstawicieli handlowych

Trzech młodych mężczyzn ze Świeradowa Zdroju zaplanowało napad na przedstawicieli firmy instalującej telewizję satelitarną. Zabrali im samochód i sprzęt. Scenariusz jak z filmu gangsterskiego, tyle, że dość szybko nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji i koniec historii. Gangsterzy już siedzą w areszcie i czekają na sprawę sądową.

Umówili się z reprezentantami firmy telefonicznie. Na spotkanie wskazali peryferyjną ulicę kurortu. Gdy pracownicy operatora satelitarnego zajechali we wskazane miejsce, podbiegło do nich trzech zamaskowanych mężczyzn i krzycząc, strasząc i bijąc ich kijem bejsbolowym, zażądali oddania samochodu i całego sprzętu. W ten sposób weszli w posiadanie mercedesa, laptopa, nawigacji GPS, modemu, telefonu komórkowego i gotówki. Poszkodowani wartość skradzionych dóbr oszacowali na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Zawiadomiona policja szybko ustaliła sprawców i odzyskała mienie. Dwóch 19-latków i 18-latek usłyszeli zarzut rozboju i decyzja sadu trafili na dwa miesiące do aresztu. Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

areszt_swierad_kom3.jpg

Komentarze (12)

Leszczyki... Do paki ich, niech za laski robia;-)

Miejsce takich "gangsterów" jest przy kopaniu rowów i zbieraniu śmieci w czynie społecznym! Swoją pracą pomogą odbudować sieć dróg i zadbają o czystość w swoim regionie. Dodatkowo wystawić ich wizerunki na pokaz publiczny przy okazji wydać po 300 batów na goły tyłek.

Gang Olsena:):):)

Brawo! jakim trzeba być k****nem żeby taka akcje odwinąć...

Debile i k..wy złodziejskie

głowa do góry !

Czy ten człowiek na zdjęciu to nie jest przypadkiem A.S ?

romb
Tak, to on. Arkadiusz ma na imię. Nazwisko na S. Mieszka w Krobicy czy tam w Orłowicach. Łatwo się domyślić kim tak naprawdę jest.

ja bym tym bejsbolem potraktowała tych co dzwonią po kilka razy dziennie...

jamisiu*e emil co ty ze sb zrobiłeś

Lokalni debile

pokolenie gimbusow.. co to czeskie piko robi w glowach..