To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Awaria sieci wodociągowej na Zabobrzu

Awaria sieci wodociągowej na Zabobrzu

Przed chwilą doszło do awarii sieci wodociągowej przy ul.Różyckiego, przy przychodni „Promed”. Mieszkańcy domów przy tej ulicy oraz ul.Paderewskiego nie będą mieli wody w kranach.

Pracownicy Wodnika są już na miejscu. Będą naprawiać będą wodociąg aż do skutku. Wodociąg w tym miejscu znajduje się dość głęboko pod ziemią. Prace potrwają więc prawdopodobnie do wieczora.  Mieszkańcy będą mogli wodę pobierać z beczkowozu, który podstawi spółka Wodnik.

Komentarze (2)

Pisi matrix, kaczyński matrix. Nie wiadomo kiedy i jak Polska z tego matrix wyjdzie? Wróci do normalności? Wróci do demokracji? „Polska w ruinie” krzyczeli pisi zbawcy już w 2015r. Wystarczyło 5,5 roku do calkowitej demolki państwa. Teraz pozostaje jeszcze jedynie POLEXIT!
Kaczyński nie cofnie się przed niczym. Największym marzeniem starca w pampersie z Żoliborza jest wyprowadzenie Polski z Unii. Myślicie, ze się nie da? W przypadku wątpliwości pomoże Trybunał kucharski. Na kucharce prezes może zawsze polegać. Rozprawiła się z bezwstydnymi Polkami, które sprzeciwiają się własnym torturom, katapultujac Polskę z kręgu cywilizacji - aborcja ze wskazaniem embriopatologicznym jest legalna nawet w krajach tak głębokiego muzułmańskiego fundamentalizmu jak Iran czy tez Arabia Saudyjska, rozprawiła się z RPO - Bodnarem, to rozprawi się z Unią. Nastepna rozprawa już we wtorek - na wniosek byłej prokuratorki Bednarek, obecnie członkini tzw Izby Dyscypinarnej SN - znanej jako inkwizytorka Ziobry. Wniosek do kucharskiego Trybunału o uznanie - czy wydawanie przez TSUE zabezpieczeń, tzw. środków tymczasowych - jest zgodne z polską konstytucją. Pozostaje pare dni na gdybanie, co Trybunał kucharski postanowi, choc Pawlowicz może znów termin zawiesić.
Potem już tylko POLEXIT! Spełnienie kaczyńskich marzeń. Pisiory wyprowadza Polskę z Unii podcaszas jednej nocy - nikt się was nawet nie zapyta. Nie potrzebna będzie nawet wysoka kucharka. Nie potrzebne referendum, wystarczy zwykła ustawa!!

Nienawidze PISu
Kocham PO i Tuska