To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Awanturnik chciał przekupić policję

Wyjazd na saksy może mieć swoje konsekwencje, także emocjonalne. Wlaśnie emocji nie potrafił opanować 50-latek, który wracał z pracy w Niemczech. Zrobił awanturę w busie, atakując kierowcę, złorzecząc przewoźnikowi. Nie oszczędził nawet wezwanej na interwencję policji...

50-latek z Oleśnicy, który wracał busem z zagranicy, wszczął awanturę z kierowcą i pasażerami. Mężczyzna był agresywny nawet wobec policjantów, którzy zostali wezwani na interwencję na jedną ze stacji paliw w gminie Warta Bolesławiecka, gdzie bus się zatrzymał. Kiedy mężczyzna zrozumiał, że przeholował, próbował wręczyć policjantom 50 euro za odstąpienie od czynności służbowych. Z drobnego wykroczenia zrobiła sie w ten sposób grubsza sprawa. Za ten pomysł odpowie przed sądem. Może za to zostać skazany na utratę wolności nawet na 10 lat.

Komentarze (6)

Chłopek ze wsi wyjedzie, a wieś z chłopka nie.

ty wsi w to nie mieszaj, zobacz jak skończone d3bile z miasta się zachowują, kiedyś i może tak było bo na wsi rzadko cywilizacja docierała, ale dziś to ludzie ze wsi są o niebo lepsi, pracowitszy, uczciwszy niż niejeden pyzio "s"miasta.

Pełno takich "zarobasów" teraz na każdym kroku.

Pojedzie na pare miesięcy tyrać za stawki za które niemiaszek nawet z łóżka by nie wstał, zarobi ojrasów, połowę przechla i wraca do Polska po trzech miesiąc i nie pamiętać już języka. Jest tutaj panem bo ma odłożone 3tys ojro.

To samo kobity, pojedzie pare miesięcy powycierać dupska umierającym oficerom SS, zwiezie do Polski parę groszy, kupi wypasiony telefon (w abonamencie za 1zł) i goni do lombardu sprzedać bo u nas w niemczech to takie na ziemi się walają i ona mochte ojro bo fahren nach frankfurt jutro.

Najbardziej lubię jednak imigrantów powracających teraz przed świętami z Londynu :) Obowiązkowa fura po woskowaniu, najlepiej Audi A6 rocznik 2003 w kombi, co bogtatsi to nawet nowsze, żel na włosy, wszystko WSZYSTKO musi być markowe buty, skarpetki, nachy, dresy, kurtka, czapka koniecznie z dużymi znaczkami. Przyjechał pan na włości ale tylko na siedem dni bo murzyn dał tyle urlopu z firmy budowlanej. Akcent angielski, zgrabne wplatanie w zdania angielskich słówek - miodzio, kwintesencja :)

hahaha dobry komentarz, j...

Spejson golasie ,a ciebie na co stać ,chyba tylko na tanie podróbki tureckie hehe i na bujanie się w zbiorówce.

Na pewno na więcej niż Ciebie, choć nie uważam za tego za "miarę" wartości człowieka. Szczyt swoich ambicji widzę osiągnąłeś - tyrasz w Reichu jak beduin, możesz być z siebie dumny.

PS. Twoje oryginały kupowane za granicą na targu nie są oryginalne chociaż wśród swoich pewnie masz dzięki nim poważanie. Najważniejsza postać w gminie :) heheheh Uważaj jak będziesz wracał do zagłębia Ruhry po świętach, nie przeładuj za bardzo aszóstki po taryfie słoiczkami i zupkami chińskimi bo wielowahacz ciężko znosi przeciążenia.