To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Zdemolowali samochody w zemście?

Policjanci szukają osób, które uszkodziły dwa samochody na ulicy Sikorskiego w Lwówku Śląskim. Ktoś poprzecinał opony i wyłamał lusterka. Właściciele uszkodzonych samochodów wycenili straty na ponad 4 tysiące złotych.

- Do zdarzenia doszło w minioną sobotę. Około godziny 21 policjanci otrzymali zgłoszenie o tym akcie wandalizmu – mówi Marek Madeksza, rzecznik prasowy lwóweckiej policji.

Zniszczony został samochód mazda, w którym nieznani sprawcy przecięli dwie opony. W tym przypadku właściciel wycenił straty na 600 złotych. Drugi uszkodzony samochód to renault. Tutaj ktoś przeciął trzy opony i wyłamał dwa lusterka. Właścicielka wyceniła straty na 3,5 tys. zł. Do zdarzenia doszło w godzinach wieczornych na ulicy Sikorskiego. To dobrze oświetlona ulica, gdzie mieszka dużo ludzi. Z samochodów nic nie zginęło.

- Jeżeli ktoś widział podejrzanie zachowujące się osoby na tej ulicy bardzo prosimy o kontakt pod numerem telefonu 75 64 67 200. Sprawdzimy każdą informację – dodaje Marek Madeksza.

Za zniszczenie mienia grozi kara do 5 lat więzienia.

Komentarze (4)

To mi wygląda na wielki powrót Gipsiaka.

Tego legendarnego Gipsiaka?

Scierwa lub scierwo zasrane ,dziadostwo nigdy nie dorobia sie takich aut ,bo nikt nie płaci za chlanie piwska i tanich bełtow pod sklepem .Z d*** nogi powyrywac i pokazac zafajdane mordy publicznie , W LUBOMIERZU JEST PREGIERZ PRZYWIAZAC I LAC AZ PO KALESONACH SRAKA POLECI

Jedyne wyjscie przypilnowac i zrobic mu zdjecie . Potem jego samochod potraktowc jeszcze lepiej.