To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Zawiła, Obrębalski, Prystrom

Zawiła, Obrębalski, Prystrom


Nieoficjalne dane z 10 obwodów głosowania pokazują taką kolejność uzyskanych wyników. Nie ma jeszcze danych z największych obwodów głosowania na Zabobrzu. Ale wygląda na to, że ta tendencja się utrzyma. Różnica między pierwszą dwójką w niektórych obwodach nie jest duża, więc zanosi się na drugą turę wyborów prezydenckich.

Dane, podkreślamy nieoficjalne, mówią o 1740 głosach zdobytych przez Zawiłę, 1439 przez Obrębalskiego, 812 przez Prystroma, 589 przez Machałek, 469 przez Urbańskiego i 53 przez Matiasz.
Obrębalski wygrał z Zawiłą w Gimnazjum nr 4 i w JCK. Zawiła wygrał sporą różnicą głosów w komisji w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Sobieszowie, na Czarnem i zdeklasował wszystkich pozostałych kandydatów w areszcie śledczym.

Komentarze (4)

Obrębalski dokończ swoje dzieło. Rozmamłane mięsko typu "chciałabym a boję się z "Solidarności" i Unii Wolności to ZAWIŁA = ZWIJA WSZYSTKO POD DYWAN/. PRZEŻYTEK DLA ROZWOJU MIASTA.CO ZROBIŁ JAK BYŁ POSŁEM ZAWIŁA- USTAWIŁ KOLESI? GŁOSOWALI NA NIEGO SAMI NIEUDACZNICY ŻYCIOWI CO ROZPIERNICZYLI prl- I DALEJ ROBIĄ ROZPIERDUSZKĘ. PARTYJNIAKÓW JUŻ NAM NIE POTRZEBA.Popatrzcie na Dudkiewicza 73,20 % poparcia ,a to kolega OBRĘBALSKIEGO.

Dudkiewicz Rafał z własnym komitetem wyborczym uzyskał w dniu 22.11.2010 r. oficjalnie ogłoszone wyniki PKW 73,20 % głosów. Najwyższa liczba głosów w POLSCE. POMYŚLCIE DRODZY JELENIOGÓRZANIE CO ZYSKALISCIE ZA RZĄDÓW OBRĘBALSKIEGO? Co obiecał to zrobił i to się liczy!!!
GEODETA OSSOWSKI I KARCZEWSKI ZA BAŁAGAN W GEODEZJI pożegnali swoje urzędnicze posadki. Narobili tyle bałaganu na Czarnym, że jeszcze do dziś toczą się sprawy sądowe. POPATRZ NOWINY JELENIOGÓRSKIE Z 2002 ROKU tam Prystrom OPISYWAŁ STAJNIĘ AUGIASZA w jeleniogórskiej geodezji/ TO OBRĘBALSKI DOKONAŁ TEGO CUDU W CZERWONEJ DOLINIE Kusiaka. ZA TO MU DZIEKUJĘ.

nawet do rady się niezałapał, a długi...