To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Zaginęli Agnieszka Talar i Jerzy Worobiej

Zaginęli Agnieszka Talar i Jerzy Worobiej

Jeleniogórska policja poszukuje 21-letniej Agnieszki Talar - mieszkanki Jeleniej Góry, która zaginęła 11. listopada w okolicach ulicy Okopowej. Od tego czas ślad po niej zaginął.

Agnieszka Talar ma ok.164 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała, włosy proste do ramion w kolorze kasztanowym, zielony kolor oczu. W chwili zniknięcia ubrana była m.in. w czarne getry do kostek i czarne szpilki. Miała ze sobą brązową torbę na pasku, w uszach kolczyki, a na rękach pierścionki, dwa srebrne oraz jeden z fioletowym oczkiem.

W ostatnich dniach zaginął także 50-letni mieszkaniec Lubina, będący pansjonariuszem Ośrodka Leczenia Uzależnień w Janowicach Wielkich. Jerzy Worobiej wypisał się z placówki na własną prośbę, później ślad po nim zaginął.

Poszukiwany ma 180 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała. Włosy blond, oczy niebieskie, nos prosty oraz widoczne ubytki w uzębieniu.

Jeleniogórska policja prosi wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej lub zaginionego o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę poszukiwawczą w Komisariacie I Policji w Jeleniej Górze, ul. Armii Krajowej 5 osobiście, bądź telefonicznie pod numer 75/75-20-651, 75/ 75-20-150 bądź pod numer alarmowy policji 997.

Zaginęli Agnieszka Talar i Jerzy Worobiej

Komentarze (3)

"W chwili zniknięcia ubrana była w czarne getry do kostek i czarne szpilki".
Czy ktoś czyta to co napisał?

Ale co ci niby nie pasuje w tym tekście? Przywalasz się tak tylko, dla sportu, czy masz w tym jakiś poważny powód?