To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Wyskoczyli z okna z drugiego piętra

 

Próbowali uciekać przed policją. Na próżno: nie dość, że zostali zatrzymani to jeszcze w wyniku upadku połamali nogi.

 

– Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 20 i 41 lat, którzy poszukiwani byli w celu odbycia kary więzienia – mówi podinspektor Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

 

41-latek był poszukiwany w celu osadzenia w Areszcie Śledczym w Jeleniej Górze. Ma do odbycia karę 3 lat i 6 miesięcy więzienia. Drugi z mężczyzn ma wybór: albo spędzi 9 dni w więzieniu albo zapłaci grzywnę. – Okazało się jednak, że to nie wszystko. 20-latek podejrzany jest o co najmniej 9 kradzieży z włamaniem do piwnic w Jeleniej Górze – dodaje rzeczniczka. - Za kradzieże z włamaniem grozić mu może do 10 lat więzienia.

 

Do zatrzymania doszło w środę. Policjanci dowiedzieli się, w którym mieszkaniu przebywają obaj mężczyźni. Kiedy weszli do środka, mieszkanie było puste, zwrócili jednak uwagę na otwarte okno.

 

– Gdy wyjrzeli zobaczyli uciekającego mężczyznę. Ruszyli za nim w pościg, a chwilę później go zatrzymali – mówi E. Bagrowska. Był to 41-latek.

Drugiego z mężczyzn zatrzymano niedługo potem na przystanku autobusowym. Wybierał się do szpitala. Okazało się bowiem, że wyskakując z okna złamał nogę. Podobnie zresztą jak 41-latek. Obaj zaliczyli więc twarde lądowanie.

Komentarze (4)

He,he,he,a my nie musimy nigdzie skakać,sklep pod nosem:))

DOLNOŚLĄZAK. Szacun dla redakcji. Ta publikacja trafnie sąsiaduje z reklamą firmy pogrzebowej "ANUBIS".

REKLAMA PARTACKIEGO ZAKŁADU?