To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Udany początek biegaczy z MKS „Paulinum”

Udany początek biegaczy z MKS „Paulinum”

Zawodnicy i zawodniczki z jeleniogórskiego klubu rozpoczęli sportowy sezon 2019 w biegach na orientację. Pierwszym startem były zawody o Puchar Przedwiośnia w miejscowości Górsko koło Wolsztyna. 

- Chociaż pojechaliśmy z przewagą najmłodszych zawodników zdobyliśmy cztery medale – cieszy się Damian Dutkiewicz. - W kategorii M-16 drugie miejsce zajął Jakub Jończy, trzecie Adrian Sobiński. W kategorii K-12 brązowy medal z mapą i kompasem wybiegała Wiktoria Dutkiewicz. W kategorii M-40 zwyciężył Daniel Jończy.

Na wyróżnienie za wysokie miejsca zasłużyli początkujący biegacze na orientację z MKS „Paulinum”, czwarty w kategorii M-10 Szymon Ładomirski, piąty w M-12 Bartosz Zielonka i siódmy Szymon Gil. 

upb (1).jpg
upb (2).jpg
upb (3).jpg
upb (4).jpg
upb (5).jpg
upb (6).jpg

Komentarze (3)

Brawo :-)

Ha, ha, ha dobre. M-40 zwyciężył Daniel Jończy. W kategorii M-16 drugie miejsce zajął Daniel Jończy. Jak się podstawia do kategorii 16- latków czterdziestoletniego mężczyznę to nic dziwnego że w taki to oto "na lewo sposób" można pozdobywać medale, też tak bym chciał. Fajnie by było ja jako 30- letni chłopiec z kategorii M30 wystartować w kategorii M80, wszystkie medale byłyby moje. "_) "_) "_)

No, nie wiem...
Jończy mogą mieć dziadka!