To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Uczniowie ustrzelili nagrody

Uczniowie ustrzelili nagrody

Prawie osiemdziesiąt dziewcząt i chłopców ze szkół licealnych i gimnazjalnych rywalizowało w strzelaniu z karabinku sportowego na 25 metrów. W przeddzień Dnia Niepodległości w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 podsumowano te zmagania, gdzie wręczono puchary, medale i dyplomy najlepszym uczniom.


ZOBACZ ZDJĘCIA

Młodzieżowy Turniej Strzelecki odbył się w dniu 5 listopada 2010 r. na strzelnicy Stowarzyszenia LOK „Zielona” w Jeżowie Sudeckim. Został zorganizowany przez Komendę Miejską Policji oraz Zarząd Rejonowy LOK w Jeleniej Górze.
Należy przypomnieć, że w dniu zawodów jeleniogórska policja uraczyła uczestników spotkania smaczną grochówka wojskową i obdarowała pamiątkami wypełniając tym samym na najwyższym poziomie patronat nad sportowym współzawodnictwem strzeleckim.

Gospodarz spotkania – dyrektor ZSO Nr 1 mgr Paweł Domagała powitał wszystkich w przededniu święta narodowego 11 listopada w tym licznie zebraną młodzież jeleniogórskich szkół ich opiekunów i sędziów.

Ponadto, w przedzień uroczystego podsumowania młodzież I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego zorganizowała pojedynek strzelecki do tarcz biathlonowych. Szkolne Bractwo Muszkieterów walczyło o „Puchar Orląt” ufundowany przez Dyrektora ZSO Nr 1 w Jeleniej Górze. Startowali przedstawiciele dwunastu klas liceum i gimnazjum. Zwycięstwo odniosła klasa II B w składzie:Angelika Martyniuk,Weronika Sznel, Mateusz Kamiński.

Wyniki:

Szkoły ponadgimnazjalne:

1.Zespół Szkół Elektronicznych
2.Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
3.Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych

Gimnazja:
Gimnazjum w ZSO Nr 1
Gimnazjum Nr 1
Gimnazjum Lwówek Śląski

Indywidualne wyniki uczniów – strzelanie w dniu 5 listopada 2010 r. w trakcie „Zawodów o Puchar Komendanta Policji w Jeleniej Górze” – kat. dziewcząt.

1.Bodo Patrycja ZSE 57
2.Witkowska Monika ZST „Mechanik” 53
3.Kałuża Agnieszka ZSE 51
4.Martyniuk Angelika I LO 49
5.Ryś Wiktoria Gimnazjum w ZSO Nr 1 49
6. Hercuń Msarlena Gimnazjum w ZSO Nr 1 48

Indywidualne wyniki uczniów – strzelanie w dniu 5 listopada 2010 r. w trakcie „Zawodów o Puchar Komendanta Policji w Jeleniej Górze” – kat. chłopców.

1.Stępkowski Patryk ZSTiL Piechowice 48
2.Klec Paweł ZSTi L Piechowice 46
3.Siwa Michał Gimnazjum Nr 1 w Jeleniej Górze 45
4. Wolak Bartosz ZSE Jelenia Góra 45
5. Kobelis Patryk ZSOi T Jelenia Góra 44
6. Kreutzer Grzegorz Gimnazjum Nr 1 w Jeleniej Górze 44

W imieniu Komendanta Policji w Jeleniej Górze nagrody wręczał i gratulował młodzieży podinspektor Tomasz Szczurowski. Szymon Wacław Dadaczyński – główny organizator i koordynator zawodów zaprosił wszystkich obecnych na kolejna VII edycję w 2011 r.

Komentarze (4)

Odnoszę wrażenie, że autorem artykułu jest jakiś kompletny idiota, analfabeta, któremu brakuje wszelkich kompetencji.

Po czym wnioskujesz ,że to idiota?

Bardzo pozytywna impreza z resztą jak wszystkie w "żeromie". Co do poniższych dialogów to uważam, że nie ma co się kłócić tylko oceniać dane zjawisko.

Co do tej porażki to nie rozumiem o co chodzi, artykuł został napisany poprawnie a najważniejsze jest to, że dokładnie widać najważniejsze (czyli wyniki uczestników). Impreza była udana, :)