To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Pomóż zidentyfikować złodziei

Kryminalni z Lwówka Śląskiego apelują o pomoc w identyfikacji złodziei, którzy okradli w ubiegły piątek sklep z biżuterią przy ulicy w Lwówku Śląskim.

Policjanci depczą złodziejom po piętach, ale jeszcze nie ustalili ich personaliów. Dochodzenie w tej sprawie cały czas jest w toku. Złodzieje ukradli złote i srebrne wyroby o wartości 50 tysięcy złotych.

Do zdarzenia doszło w ubiegły piątek nad ranem. W Lwówku Śląskim przy ulicy Sienkiewicza doszło do włamania i kradzieży w jednym ze sklepów, który sprzedaje złotą i srebrną biżuterię. Śledczy cały czas analizują zapiski z monitoringu przeglądając sekundę po sekundzie. W tej sprawie przesłuchanych zostało też kilka osób. Policjanci dla dobra dochodzenia nie chcą ujawniać żadnych szczegółów.

- Jeśli ktoś posiada jakieś informacje które mogą pomóc nam w zatrzymaniu sprawców kradzieży do której doszło z czwartku na piątek prosimy o telefoniczny kontakt z lwówecką policją pod numerem telefonu 75 64 67 200 lub 997 ewentualnie numerem 112. Zapewniamy pełną anonimowość, być może ktoś z mieszkańców widział podejrzanie zachowujące się osoby w tych okolicach – apeluje Marek Madeksza.
 

Komentarze (1)

Niech sie policjanci wysila a nie tylo mandaty wciskaja zeby ststystki wyrobić!!! Do roboty p*y a nie tylko paczki żreć.