To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Pijany przewracał się przed patrolem policji

Pijany przewracał się przed patrolem policji

Mocno zdziwili się policjanci, kiedy kontrolowali samochód w Lubomierzu. Ich uwagę zwrócił nadjeżdżający rowerzysta.

32-latek zupełnie nic sobie nie robił na widok patrolu. Jechał całą szerokością jezdni w dodatku cały czas się przewracał, po czym wstawał i dalej jechał, przy czym z tyłu za pijanym rowerzystą utworzył się dość spory korek.

Policjanci nie musieli nawet podchodzić do mieszkańca Chmielenia ten sam podszedł do stróżów prawa, więc został przebadany alkomatem. Okazało się, że miał w wydychanym powietrzu ponad 2,5 promila alkoholu.

- 31-letni mieszkaniec Chmielenia, jak się okazało później miał sądowy zakaz jazdy na rowerze, ponieważ kilka tygodni temu policjanci złapali go, gdy jechał nietrzeźwy – mówi Marek Madeksza rzecznik lwóweckich policjantów.

Na tym jednak nie koniec wrażeń policjantów, kiedy funkcjonariusze przypatrzyli się rowerowi, którym jechał mieszkaniec Chmielenia okazało się, że tylne koło jest dużo mniejsze. 31-latek tłumaczył się, że „dosztukował sobie”. Rower prezentujemy na zdjęciu.

Komentarze (5)

fajny welocyped :woohoo:

rowerek pierwsza klasa;-)

Parol policji?
Parole, parole, parole...

nie no rozpie...la mnie ten rower :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: fajny zrobie taki sobie :lol: :lol: :lol: :lol:

Facet może i miał zakaz jazdy na rowerze, ale na pewno nie na TAKIM rowerze. Żaden sąd nie ma tak daleko sięgających uprawnień.
Sprzęt ze zdjęcia spokojnie może startować do konkursu jazdy na bele czym, a kto wie czy nie zdobyłby chociaż wyróżnienia na wystawie sprzętu komunikacyjnego w Berlinie.