To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Pijane dzieci na drodze

Dwóch pijanych w sztok nastolatków zatrzymała policja w gminie Stara Kamienica. Jeden jechał na rowerze, drugi zasnął w rowie.

Było to wczoraj przed godz. 21. - Policjanci zostali powiadomieni o dwóch nieletnich, którzy w jednej z miejscowości jadą na rowerach i prawdopodobnie są pijani – mówi podinspektor Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Mundurowi zastali chłopców przy drodze. Jeden jechał rowerem. - Kilkadziesiąt metrów dalej, w krzakach, policjanci znaleźli rower. - Obok spał drugi z chłopców – mówi E. Bagrowska.

Funkcjonariusze obudzili go. Jak się okazało, obaj mają po 15 lat, są mieszkańcami gminy Stara Kamienica. Ledwo trzymali się na nogach, trudno było nawiązać z nimi kontakt. Badanie wykazało, że mieli prawie po 3 promile alkoholu.

- Przekazaliśmy ich pod opiekę rodzicom. O sytuacji zostanie powiadomiony sąd rodzinny. Sprawdzimy też, skąd nieletni mieli alkohol – mówi E. Bagrowska.
 

Komentarze (6)

z kim ja do szkoły chodze o żal :shock:

Moi koledzy ze szkoły ja ich znam ooo żal :confused:

Nasza młodzież się rozwija ,dzieci starają się być leprze od rodziców, :(

na pewno starsi koledzy im kupili taka jest solidarnosc miedzy młodzieżą. współczuje rodzicą,ale uważam ze sad powinien dac im taka nauczke zeby im sie odechciało takich głupot

Ja nie moge, z kim ja do szkoły chdze :shock: o żaal :(

ja ich znam raz se chlapneli i odrazu afera