Piłkarki Finepharmu w półfinale Mistrzostw Polski

Drugie zwycięstwo w turnieju - jeszcze bardziej okazałe i pewny udział w półfinale Mistrzostw Polski Juniorek. Podopieczne Mirosława Urama w drugim dniu turnieju bez żadnych problemów pokonały Zorzę Kowalów aż 35:13.

Kolejny mecz bez historii. Tak można podsmować to co się wydarzyło w drugim spotkaniu piłkarek ręcznych Finepharmu. Jeleniogórzanki odznaczały się większym opanowaniem, doświadczeniem i lepszą skutecznością popisując się świetnymi zagrami i świetnymi atakami , zdobywając aż 35. bramek. W defensywie jeleniogórzanki grały agresywnie i bardzo skutecznie przez co rywalki w pierwszej połowie zdołały zdobyć zaledwie trzy bramki. Po zmianie stron nic się nie zmieniło. To Finepharm dyktował warunki gry, a piłkarki popisywały sie efektownymi zagraniami jak m.in popisowa akcja Sary Latuszek i Agaty Pawliszak z 42. minuty spotkania. Ta pierwsza między swoimi nogami rzuciła piłkę, która odbiła się od parkietu i znalazła się w rękach Agaty, a ta zdobyła kolejną bramkę dla swojego zespoło.

Do końca jeleniogórzanki grały efektownie, często nagradzane były przez kibicó gromkimi brawami. Ostatecznie wygrały 35:13.