- Grupa dzisiejszych pasowanych jest bardzo fajna, współpracuje nie tylko z nami, ale i każdy z nich współpracuje ze swoją koleżanką czy kolegą. Poza sprzeczkami chłopców nie mamy większych problemów – mówi Magdalena Zwierzchowska, nauczycielka przedszkola - Wiele też zależy od pogody, która ma niesamowity wpływ na humor maluchów – dodaje.
Podczas występów dzieci, rodzice mogli zobaczyć jak duże postępy zrobiły ich pociechy. Niektóre z nich przed wstąpieniem do przedszkola była nieśmiała i zamknięta w sobie, a teraz nie tylko się otworzyła, ale i zaprezentowała swoje możliwości przed szerszym gronem.
To specyficzne przedszkole. W pełni rozwijają się tu dzieci zdrowe, ale i te które wymagają specjalnego podejścia i pracy. Efekty są zaskakujące.
- Staramy się współpracować z rodzicami, ich pociechy mają zajęcia zapewnione wg grafików. W naszym przedszkolu część dzieci jest obejmowana zajęciami specjalistycznymi. Jest u nas 120 dzieci w tym 20 niepełnosprawnych. Dzieci się integrują, dla nich każdy jest kolegą, niezależnie czy jeździ na wózku, czy chodzi o kuli i o to w tym wszystkim chodzi – powiedziała nam Joanna Konopka, dyrektorka mieskiego przedszkola integracyjnego nr 14 w Jeleniej Górze.
To nie tylko zasługa kadry jaka tam pracuje, ale i świadomości rodziców, którzy w pełni współpracują z przedszkolem.
Ostatnio komentowane
allergy asthma relief asthma rates
stromectol for sale http...
allergies and kids options treatment center
albuterol inhaler without...
Może cymbale zaczniesz się czepiać tych na górze?Boisz się prymitywów z...
severe hair loss gi journal
ivermectin for humans http ivermectin...
journal of gastrointestinal endoscopy fish allergy symptoms
...