To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Parkridge kupił ruiny

Pustostany przeznaczone do wyburzenia kupili przedstawiciele inwestora, który zamierza wybudować galerię Focus Mall.

- Potwierdza to ich zamiar rozpoczęcia bardziej intensywnych prac przy budowie galerii – informuje Cezariusz Wiklik, doradca prezydenta.

Chodzi o pustostany przy ul. Pijarskiej. Częściowo w tym miejscu ma prowadzić wyremontowana droga.

Jak mówi C. Wiklik, w fazie intensywnego przygotowywania projektowego jest galeria, którą ma wznosić TK Development pomiędzy ulicami Podwale i Jana Pawła II, w miejscu obecnego dworca PKS-u.

Komentarze (6)

kupił i co dalej? Ogrodzi i co? I pewnie nic jak przy 1-go Maja.

Kupił potrzyma 5 lat i zarobi na tym kupę szmalu i sprzeda komu innemu. A miasto powie że ma inwestora na oku :D

Z MIESZKANCOW!!!!

Owszem kupił i z rozmachem zrobi to co po dawnym targowisku na Kilińskiego. A o multikinie można zapomnieć na kolejne 10-15 lat.

niech żyje pesymizm no i jeszcze coś napiszcie wszystko w czarnych kolorach widzicie.a jak się nie podoba galeria proszę bardzo wybuduj fabryke samochodów.

A ja powiem jedno, mianowicie JG jest mały miastem, pełnym starych ludzi. Młodzi uciekają i uciekli do wiekszych miast. Brak pracy, inwestycji w przemysł. Galerie nie znajdują nabywców na lokale. Pustki w obecnych galeriach i głównym deptaku JG. Powodzenia za takie czynsze może znajdą się naiwniaki. A każda następna galeria będzie gwoździem do trumny inwestora. Jedyną szansą są rozbudowy istniejących galerii o parki rozrywki, (restauracje, kręgielnie i kina). Bez tego POWODZENIA!!!!!