To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Na podchody miejskie zaprasza BWA

fot.: BWA

Podchody miejskie, to propozycja jeleniogórskiego Biura Wystaw Artystycznych na ciekawe spędzenie środowego (2 sierpnia)  popołudnia. Organizowana przez BWA gra wykorzystująca przestrzeń miejską jako element rozgrywki, skierowana jest przede wszystkim do rodzin z dziećmi. Moderatorzy zabawy zadbają, żeby nikt się nie nudził.

Wprawdzie podchody uważane są dziś za grę retro, wpieraną przez RPG, geocaching, czy pokemony, ale właśnie taka zabawa, wciąga w emocjonującą rywalizacje przez całe godziny pokolenia dziadków, rodziców, a przede wszystkim dzieciaki.

Takie podchody miejskie wyzwalają i kształtują umiejętności takie, jak orientacja w terenie, czy współpraca w grupie. Rozwija uważność, zaradność, kreatywność, innowacyjność. Tematyczne podchody to doskonała okazja do pogłębiania wiedzy i zdolności. Podczas działania „na czas”, uczestnicy ćwiczą refleks, szybkie myślenie i sprawność fizyczną.

Jak każda gra o elastycznych regułach jest zabawą uniwersalną, twórczą i integrującą.

Początek gry 2 sierpnia o godz. 12.00 przy BWA (wejście od Placu Ratuszowego). Koszt uczestnictwa  7 zł (w tej cenie przekąska).

Zapisy:

Biuro Wystaw Artystycznych ul. Długa 1, (75) 75 266 69