To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Koniec ery Grygorcewicza w Janowicach Wlk.

Zmiana władzy w gminie Janowice Wielkie. Rządzący nią od 1982 roku Jerzy Grygorcewicz przegrał z 36-letnim Kamilem Kowalskim 904 do 965. Obaj panowie rywalizowali także w 2006 roku. Wtedy minimalnie zwyciężył Grygorcewicz.


Kowalski wygrał z miażdżącą przewagą w Trzcińsku, gdzie mieszka, oraz w Janowicach Wielkich. W Komarnie i Radomierzu górą był Grygorcewicz.

Komentarze (63)

no tak ludziom w trzcińsku kanalizy nie zrobił. Ale ludzie są jednak posrani

mieszkańcy obdarowali dużym zaufaniem Pana Kowalskiego - więc Panie Kowalski
nie zmarnuj tej szansy !!!

oby nie było tak jak w wojcieszowie, młody przed wyborami naobiecywał a guzik zrobił, Szkoda starego wójta :(

Ale ludzie są łatwowierni!! łykają wszystko jak leci, a potem tylko narzekają i marudzą jak to im jest źle...fuck szkoda "naszego" wójta...

TRZCIŃSKO WOON!!!!

BRAWO ! BRAWO ! BRAWO !
KONIEC Z MARAZMEM I BRAKIEM KOMPETENCJI ! NARESZCIE MIESZKAŃCY NASZEJ GMINY ZMĄDRZELI !
Powodzenia Panie Kamilu !

Kamil moje gratulacje. Jak to partyjniacy przepadli.!!! Marek.o.k. jeszcze będzie musiał popracować i dalej " budować razem z młodymi "bez PO co na niego się wypięła gołą pupką niemowlecia. O, Miłosz Sajnog też jest w radzie miasta Jeleniej Góry Obrębale podam rękę nie tylko wsparcia w wyborach. p.s wkurza mnie ten DUDEK z jeżowa ale nie jest on naszym sąsiadem to tylko zbieżność nazwisk. Pozdrowienia dla mamusi za spostrzeżenie" za Obrębalskiego jest sielsko i anielsko". Dostaliśmy robotę i pracę do wykonania uśmiechnął się do naszej Jeleniej nie tylko św. Mikołaj z grubszą gotówką. Cieszymy się z Twojego zwycięstwa!!!

Gratulacje. Jeśli będziesz miał problemy z pozyskaniem funduszy dla Waszej Gminy wal śmiało do starych kolegów. Na pewno Ci pomożemy budować naszą wspólną przyszłość bez partyjniaków. Wiemy że nie zawiedziesz swoich wyborców i już dziś możemy planować wspólny rozwój powiatu i miast nadgranicznych.Teraz liczy się pomysł i szybka realizacja. Tak trzymać.

niedługo zamieszkamy w Trzcińsku i jestem bardzo ciekawa jak to wszystko się potoczy. Ale miło wiedzieć że miejscowość stawia na młodych!! Powodzenia panie Kamilu!!

Panie Kamilu!!! to czekamy teraz na drodę w Trzcińsku i zabezpieczenie rzeki dla naszego bezpieczeństwa, dostał Pan duży kredyt zaufania.

No i tak właśnie wychodzi BURACTWO !!!
Pozdrowionka

a może jakiś gaz w Trzcińsku???

Paradoksalnie przegrał po kadencji w której najwięcej dokonał - po wielu latach starań ruszyła największa inwestycja w gminie - kanaliza i wodociągi w Komarnie, dodatkowo przestaje niszczeć wieża w Radomierzu, jest Orlik, jest boisko w Komarnie, jest juz pozwolenie na budowę klubu.. trochę na gotowe pan Kowalski przyjdzie. Mam obawy że całkowity brak doświadczenia zastopuje gmine na jakiś czas. ale życzę jak najlepiej, może faktycznie coś nowego zrobi... tyle że na to potrzeba kasy, i czy będzie potrafił ją zdobyć? Powodzenia życzę

...za brak wiedzy minus...,,młody'' nie obiecywał gruszek na wierzbie,trzeba było słucha uważnie...

...miał czas prawie 30 lat...dobrze że mieszkancy przejrzeli na oczy...Panie Kamilu Gratulacje!

Bardzo zdziwiona jestem postawą mieszkańców gminy Janowic Wielkich,zwłaszcza Trzcińska i Janowic Wielkich,że tak uwierzyli panu Kowalskiemu.No ,niestety,ludzi życie niczego nie uczy ,dalej wierzą w puste obietnice.Władza ,władza panie Kowalski.Trafił pan na " swoje szczęście " na naiwnych i ciemnych wyborców.

Czarna " 965 " ,reszta to ludzie myślący, którzy nie dali się nabrać "cudotwórcy"

LUCYNA !!! Myślę ,że właśnie przestali wierzyć w PUSTE OBIETNICE i wybrali Pana Kamila.

Kochasiu nie jesteś anonimowy na 17 wpisów 3 są twoje.Nuda,nuda,no to piszemy~~~~~~~~~~~~

Gdyby pani Lucyna choć odrobinę wczytała bądź wsłuchała w to, co Kamil Kowalski deklarował przed wyborami - nie było tam "obietnic". Warto też zwrócić uwagę, że inwestycje poczynione podczas ostatniej kadencji oraz wydatki na utrzymanie urzędu pana Grygorcewicza doprowadziły do zadłużenia gminy bliskiego ustawowego maksimum. Co ważniejsze inwestycje te nie zasilą budżetu gminy (dochody z eksploatacji wodociągów i kanalizacji Komarna zasilą Jelenią Górę).
Życzę więcej rozsądku "oświeconym wyborcom".

Hej,co się z Wami dzieje mieszkańcy gminy Janowice Wielkie .Czas pokaże,co pan Kowalski zrobi,czy mieszkańcy będą go chwalić,czy przygotują mu taczkę.

przecież budowanie i remont dróg też nie przynoszą dochodu panie ciemny (nomen omen) wyborco. ważne jest to, że wodociąg i kanalizacja została w dużej części dotowana pieniędzmi z poza budżetu gminy, i to jest sukces byłego wójta. A budowa wodociągu i kanalizacji przyczynia się do zwiększonego ruchu inwestycyjnego w Komarnie - co widać gołym okiem - a to niesie podatki dla gminy w przyszłości.

WIELKI PLUS za wypowiedzi.Brawo obiektywny wyborco!!

Wieśniak,jeszcze raz Brawo za obiektywnie napisane opinie.Przykro,że wysiłki pana Grygorcewicza nie zostały w pełni docenione.

nie jestem z urzędu i nie jestem anonimowa!!!! czarna to moje nazwisko - więc piszeSz bzdury - KOCHASIU ;) spostrzegawczy (pogratulować) aMehc

Jestem mieszkańcem gminy janowice wielkieod 3lat, byłem na spotkaniu z Panem Kamilem jak i Paneb Grygorcewiczem... Na spotkaniu Pani sekretarz gminy pokazała jak nieudacznie i prymitywnie prowadzona jest gmina -a to wszystko wyszlo podczas proby oczernienia Pana Kamila, a na spotkaniu z Panem Grygorcewiczem padały te same słowa i zdania co zawsze: musimy zrobić, trzeba zrobić, no tak... to co ludzie chcą usłyszeć to norma w ustach tego Pana. Ogólnie kampania Pana Kamila: - bez oczerniania kontrkandydata, BEZ OBIETNIC! vs. Pan Grygorcewicz, oczernianie, próby ośmieszenia oraz obietnice! Puste obietnice ponieważ gmina jest tak zadłużona że MASAKRA! Dodatkowo jeśli wój gminy NIE WIE ILE MA WPŁYWÓW WŁASNYCH DO BUDŻETU to już masakra - na spotkaniu na którym byłem padła kwota bez subwencji na 3mln zł a okazuje się że jest to zaledwie nieco ponad 1,5mln! Utrzymanie urzędu przez Pana Grygorcewicza to koszt jak sam powiedział ok 1,2mln! zostaje... ŚMIESZNA KWOTA! Inwestycje jak kanalizacja nie zasilą budżetu gminy, jest to zaisilenie budżetu WODNIKA i JG a ludzie jeszcze chyba nie zdają sobie sprawy jak wysoka będzie opłata za ścieki w Komarnie!!! Pan KAMIL nie musiał nic obiecywać MUSI SPOWODOWAĆ ABY URZĄD GMINY był zawsze otwarty na Pana Kowalskiego, zmniejszyć wydatki i postarać się o większe wpływy do budżetu i pozyskać inwestorów w gminie!!! Bardziej rozpieprzyć budżetu gminy i wyglądu Janowic Wielkich już nie można!!! Niestety! 28lat obietnic zrobiło swoje! Nie piszcie że dokonaniem wójta jest ORLIK i Remont Wieży Widokowej - zobaczie kto był pomysłodawcom, inicjatorem i kto dokłądał starań do tych przedsięwzięć... działo się to za rządów wójta ale nie były to pomysły jego ani nikogo z jego zaplecza partyjnego!!! Ja głosowałem na Pana Kamila i jak większość nie oczekuję ... no właśnie realizacji obietnic powieniem napisać.. ale ich nie było! :)

co za bzdury?!!!!

Witam. Czy ktoś z wyborców mógłby nam coś bliżej napisać kim jest Pan Kowalski, jakie ma doświadczenia i czym się zajmował zawodowo do tej pory? Nie znamy go i poprostu chcemy wiedzieć kim jest nowy gospodarz gminy?

tu jest link do strony pana Kowalskiego, na którym o sobie napisał:

http://www.janowicewielkie.pl/wojt-gminy-kandydatura.html

jasne, że drogi nie przynoszą bezpośrednich dochodów. rzecz rozbija się o to, że kanalizacja i wodociąg MOGŁYBY przynosić bezpośrednio dochody gminie zamiast np. Wodnikowi. Nie wspomnę o warunkach, na jakich ma być podpisana umowa... proponuję poświęcić odrobinę więcej uwagi szczegółom, zamiast ogólnikom w stylu "jest kanalizacja, jest fantastycznie!"

Czym ten młokos omamił tych wyborców.?
Nie będzie skutecznie ale wesoło z młodym hip hiphopowcem.

A pan kowalski powie Wam -droga w trzcińsku to powiatowa to do starosty a rzeka to w gestii Rzgw wrocław. Więc przykro mi ja za to nie odpowiadam.
Cwaniaczek będzie brylował.

Czytają te komentarze to na pewno będą mieli wesoło.Będzie wesoła GMINA.

Przepraszam zgubiłem "c", czytając.

Panie Kowalski,gratulujemy wyborow.
Glosowalo nas na pana 16 osob,a mielismy juz neglosowac.Dalismy panuszanse,a todlatego, ze w jednym ze spotkan z wyborcami powiedzial pa o Wojcie, ze to w sumie dobry czlowiek.
Jedno slowo pana wystarczylo zeby wierzyc, ze jest pan nie Hiena z pazorami tylko tez czlowiekiem i to kandydatem z klasa.
Reszta to co pan zarzucal Eoltowi , nocoz to tylko regula, ktora sie toczy w kazdych normalnych grach jakie sa wybory,taka jest polityka wszedzie tego swiata.
I ta reszta zarzuto panu nezaszkodzila takie sa reguly wyborow.
Wojt, to nie stolek, na ktory sie wchodzi po przegranym.To stanowisko odpowiedzialne nie tylko za gmine, ale I ludzi.Bedac Radnym wie pan cos o tym.Radni to zgrany zespol pracujacy razem z Wotem.Pan w tym zespole niwiele mogl zrobic jak sam pan powiedzial.
Wiciagnij Pan z tego wnioski,zkim bedzie pan tworzyl ten zespol?Ma pan wiecej wrogow w tej wygranej niz sie Panu wydaje,I oby za 4 lata nieskonczyla sie Pana kadencja.
Czas leci I te 4 lata przemina jak 4 dni.Wiele liczy na Pana I koledszy chca podzopomocbrawo czy tylko Pan sie tym niezachlysnie? I nieweznie pod uwage takich prostych spraw jak przegrana wojta.Wojt rzeczywiscie to dobry czlowiek , ale nie na tym wojtostwo polegalo.
Mial w swoim Urzedzie tak glupich ludzi,ktorzy za jego plecami wykorzstywali Jego dobroc I wiare w wlasnych urzenikow I lidzi, ktorym pomogl tyle, ze maja mu do zawdzieczenia do konca zycia, a jednak okazali sie dranmi na skale najgorszych co moze byc w czlowieku.
Wiec wyciagnij Pan wioski z tego zanim wbija Panu noz tacy psudo przyjaciele.
Kednego pan masz takiego radnego oszoloma jakim jest Mare k Kusz radny zlituj sie Panie Boze.Pan ten pisze, ze bedzie walczyl z huliganami I chce otworzyc wiecej miejsc pracy dla mlodych ludzi!Pan zapomnial napisac, ze gorszych huliganow jak on sam I Czarneccy to nie ma .Wiec powinien zaczac od siebie samego I tej rodziny.Cale Janowice sie z tego smieja I dziwia sie , ze wziol Pan do siebie cos takiego.Reszta wrogow stawia zaklady, ze w nastepnych wyborach to juz tak zaczna pluc na Pana, ze bedzie to pierwszy wrog I kandydat na Pana miejsce.Czarnecka jeszcze sie wybory nieodbyly, a juz latala powsi opowiadali j, jaki to najleprzy kolega Kamila I ze Marus wszystko moze zalatwic.
Marus obstawil sie szkolkami, jak pisze skoczek w 15 roku zyci, I tyle dyplomow!!!!!
Tylko co to ma do rzeczy co on robil majac 15 lat.Malyszem czy tez Justyna Kowalska niezostal.Szkolki co pokonczyl to wstyd .Nic pajacowi na przeszkodzie niestalo jak taki zdolny zeby skonczyc jedne porzdne studia dzienne, no bylo by sie czym chwalic.
On nawet niwie po co zostaly stworzone licencjaty I co to jest?
Trzymaj sie Pan odnich zdaleka.Czarnecka wyludzila od wojta co sie dalo I ile sie dalo.
Pan kusrz wpadl na pomysl z cala rodzinka jak ybyu mozna wyludzic pieniadze z Urzedu I Jurus uczacy sie na policjanta, a jezdzsacy wowczas na szkolke, Marus wielki policjan I reszta zlodziejskiej bandy brala na siebie rachunki za paliwona Julcie I zone pKusza I brali pieniadze zaza zwrot kosztow gdzie to musieli jezdzic I zalatwiac sprawy zwiazane z Wielka Gospodarka. Szwindel groszowy I posmiechowisko.Dzielili sie tymi groszami I malo sie niebili.Marus kradl wode lata, a pomagal mu jeden z Urzednikow jak juz pompe zdemontowali bo miala byc kontrola to sie smili , dobrze , ze sleepy idiota dal znac bo by wpadli.
Tatus stary milicjant,ale jak mMarus z Tranzbudu nakradl narzedzi to dobry I zaradny chlopok.
Jak mial wypadek po pijanemu to stara ze starym lazili od ksiedza do
Wojta I prosili na wszystko.Wojt pomogl, a jak pomogl no to co? a no jak glupi to jego sprawa.Stara naplodzila dzieci I dala papierki tylko zapomniala , ze dzieci to trzeba nauczuyc nie krasc i szacunku do ludzi Jak dzieci byly male to je podworko chowalo , a jak ktos przyszedl na skarge, ze powbijali mMarus z Jurusem pinezki w antene to gonila kamieniami I dzis wyroslo pokolenie glupkow srajacych we wlasne gniazdo I wychwujacych juz nastepne pokolene swoich dzieci.Czarnecka latala po wsi I klocila sie z ludzimi jak to Marusia rozpijaja, tylko zapomniala dodac ze maja wszystkie te dzieci w genach po niej najwiecej I po tatusiu.Jak pannie sie przytrafi miec dziecko to robi sensacje na cala doline jeleniogorska.
Zapomniala, ze 40 lat temu co to bylo no nie tak jak teraz sama byla wciazy I corcie tez, ale to sie nie liczy liczy sie to co u kogos.We wlasnymdomu miedzy wlasnymi dziecmi robi nieporozumienia.Do Marusia I Aliny Na Ulke. , ado Ulki I Jurusia na Marusia I Aline.
Taka bomba byla jak to Marus z Alina opowiedzieli jak mamusia powiedziala, ze Ula ma tego dosc I ja sie zdenerwuje to do Kurii napisze na ksiedza jak pije I co robi,tylko sie boi, ze Jjurusia wywalii, ze jak by tego bylo mala to pracujac,w Jeleniej. A prace zalatwil ksiadz bo to kolega, jakie to robi machloeje ten ksiadz. Z jeleniej majacy osrodek pod opieka.
Jurusia oficjalnie niwywalil, ale sie przczynil.Jurus nadawal sie na katechete tak jak na policjanta.Marus z Alina porobili zdjecia w komorce jak to Ulka lata kradnie saMA I ze straszy kuria.Wywalili ulcie nawet niepodajac z jakiego powodu, a co mieli jej napisac , ze zlodziejka.Marus z Alina polecieli do ksiedza poto zeby tylko wykorzystac moment I pomogl im pozbyc sie dzieci w szkolach katolickich.Malo tego mamusia co wiedziala od uli powtarzala Alinie, ze dzieci skladaly Uli zyczenia zeby wiecej nie pila, ze Jurus szukal pracy od Wroclawia po Walbrzych I nikt mu nawet nieodpowiedzial , a ubieral sie w krawaty na rozmowy, szkolo ny nastepny.I musial isc w policjanty to mu tylko zostalo.
Wszystko sie mowi przy dzieciach , przy wodce o wszystkich I o wszystkim, a dzieci chodzily zeby ciotki obgadac bo tak mama Alina I Marus tatus nakazal I opowiadaly o wszystkim wszedzie.Tatys kradl choinki dzieci opowiadaly.Dzieci nastepne pokolenie chowala ulica, a szkoda bo przez taka babke dzaiadka matke I ojca rosnie pokolenie ,ktore wychowa nastepne. Kradly w sklepie, u fryzjerki cukierki to ona winnna , poco te cukierki tam byly.Maruys jak nie na odwyku to w psychiatryku.Gorszego kuzwiarza zlodzieja , alkoholika nie ma we wsi , nie to nie Marys to te kuzwy wszystkie winne.Winni I glupi sasiedzi, nawet ten naprawde porzadny czlowiek I porzadni sasiedzi postawili plot to juz lata temu stara sie smiala jak glupi to postawil. Druga sasiadka widac madrzejsz I niepostawila.
Dzieci chowane przez ulice tak, jak oni kiedys przez podworko. Nikt sie nimi niezajmowal tylko tyle zeby dac zjesc I jako tako ubrac. Tatus wielki dzielnicowy lapel innych zlodziei I popisywal sie, Alina cichodajka zamiast zajac sie dziecmi I domem to na randki przez internet.Jak zobaczyla ja znajoma to po co ta kizwa akurat tamtedy szla?
A jak sie umowila z nauczycielki mezem to nie ona winna matka piecirga dzieci tylko on taki jego mac kuzwiasz jeden.A najlepiej jak Alina z Markiem chcieli zadzwonic anonimowo na Anke jak to tam kradna w tym sanatorium janowickim gdzie pracuje I jaki tam burdel robia pija I co tylko.A to tylko dlatego, ze nie trzymali z nimi sztamy tylko z Ulka I Jurusiem, a Jurus to skonczyl studia tylko mamusia musiala powiedziec, ze kosztowalo ja to cielaka I koniaka. I tak zostal przez to burakiem I tak go do dzis nazywaja.Mamusia 2 lata temu latala po lace I topic sie chaciala do psychitryka chcieli zabrac , z czego, a no jak to mamusia sama Ali powiedziala, a ta dalej zMarusiem gdzie sie dalo I dzieci tez., ze Julcia to jezdzi po niej jak po burej su….. a Maryus to len I sk….syn, nic nie robi.Jak ksiadz dal ryzu I cukru to zaraz grzes I wies wiedziala, ze tez lapy nieodpadly temu co dawal I tymbiednym potrzebujacym.Marus tak pochlal kiedys z ksiedzem, ze malo sie niepozabijali, bo jak Marus opowiadal ksiadz zniewazyl Biblie,a on stanal w obronie.Trzeba bylo Jurusia wolac na pomoc zeby to rozdzielil.Ale zawsze co niedziele siedza w kosciele dzieci do Mszy sluza I cala rodzina w pierwszym rzedzie, a po kazdej niedzieli jak kto zkim I gdzie I to jest cel ich udzialu w tej Mszy.Jeszcze troche a Swietymi zostana.Ula leb zdziera jak sie da I mysli, ze jest Pudlem na salonach.Nie wie biedaczka, ze Grzes I wies sie z tego smieje i juz za glupia zeby pojac, ze z kundla pudla sie nie zrobi.Tak jak I z Alny cichodajki I zlodziejki s Swietej nikt nie zrobi.Tak, ze masz jedna obietnice zglowy Kusz I tu mozesz sie popisac z wywiazania tylko zacznij od siebie konczywszy na rodzinie Czarneckick od tescia po dzieszi tam masz huliganow,tylko sam ich niezlapiesz I walczyl z tym nie bedziesz.Trzeba was lapac I wyplenic jak perz I wlasnie z taka banda trzeba walczyc, ale to juz zrobi kto inny.
I nieobrazaj spolecznosci w janowicach nazywajac ich huliganami, bo houoligan I zlodziej jestes sam.
Wiec miej sie Pan panie Kowalski jak najdalej od takich przyglopow I zrob Pan porzdek z takimi w uUrzdzie, ktorzy beda za pana plecami chcieli robic machloje z takimi ciemnymi typkami I z samymi typkami jak pokroju Czarneccy co sami sraja w swoje gniazda I wylewaja pomyje na cala wies.Wiadomo najgrszy ptak to ten co w swoje gnizdo sra.
Oby te odchody nieoblaly Pana I za 4 lata niezrzucono Panu tego co zarzucono Wojtowi przez wlasna glupote I wiare w ludzi, ktorym najwiecej pomogl.A tej walki z huliganami to mu nieazpomna , oj niezapomna I przy nastepnych wyborzch niepomoze szczekanie starej glupiej babay I ich wszystkich jakie to ziec ma wzgledy I jaki to Kamil kolega I wszystko moze zalatwic..Na nastepne wybory to ta banda bez honour wyzuta z wszystkiego to zalatwi ale Pana, a potem powiedza jak sie idiota dal to jego sprawa.
Panie Kowalski przyszly teraz znajomi I mowia, ze tez chce Ci sie pisac?
I ostatnie wiadomosci ze wsi .Chodzi stara ze starym I dzieci I powtarzja , ze teraz tylko czekac jak Marus Wojtem zostanie. Marus ma najleprze wyksztalcenie , a reszta radnych to bez szkol, pionki. Jeszcze niewdrapal sie a juz obraza kkolegow.Obrzydliwe! I mowia niech sam Pan dochodzi do tego, kim sie Pan otoczy taki bedzie rezultat tylko to juz nie te czasy I luidzie nie beda patrzec przez palce tak jak na Wojta.Miej Pan uszy I oczy otwartewszedzie I niewierz nikomu.Znajomi mowia najleprza rada dla Pana to jest to, ze znaja Pana zone , ze to madra kobieta I jedynym wyjsciem jest zaufac samym sobie, a wiec siadzzcie I sluchajcie co pisza , co mowia I sami we dwoje, bo to najleprzy Pana przyjaciel.Zeby sie Pan utrzymal na tym stanowisku przez dlugie lata potrzebna nielada dyplomacji I inteligencji I trzymania sie litery prawa nic wbrew I nikomu za zadne skarby, bo obroci sie to przeciwko Panu predzej niz Pan mysli.
Myslimy , ze te 16 glosow nie poszlo na marne I tak jak mi mowia za plecami znajomi, jezeli sie Pan nie da wmanewrowac to przy takiej madrej zonie I przyjaciolach I tym co Pan sam reprezentuje bedzie ciezko , ale da sobie Pan rade czego szczerze zyczymy niemajac zadnego celu zeby z jaka kolwiel prosba isc do pana jako Wojta w zalatwieniu czegokilwiek.
Zyczymy duzo,duzo sukcesu wierzac, ze go Pan osiagnie.

i , ktoś w końcu napisał prawdę.Panie Grygorcewicz w końcu uwolnił się Pan od tych pseudo przyjaciół, a tak naprawdę od prawdziwych śmieci.Wszystkiego Dobrego Panie Grygorcewicz!!! Powodzenia.

Skoro tak dobrze znacie rodzinę Czarneckich to musiałyście z nimi mieć bliski kontakt. Najpierw przyjaźnie potem pranie brudów na publicznym forum. Żałosne...A co do szkół, to czy wogóle jakaś podstawówka była ukończona? Bo żal czytać te błędy, wręcz niektórych zdań nie można zrozumieć. Więc jakie możecie mieć pojęcie o studiach?....Skoro nie wiecie ile to kosztuje i pracy i kasy to nie obrzucajcie kogoś błotem, bo najwyraźniej wam żal, że ktoś osiągnął coś więcej niż praca w zakładzie w którym pracowała Alina. Te zorientowane analfabetyczne osoby dobrze wiedzą gdzie...

Pani Anna Zagórska(holenderka).
Najpierw byłaś przyjaciółką Aliny a teraz obrzucasz ją publicznie błotem, i wciągasz w to jeszcze całą rodzinę. Żałosne... Ukrywasz się pod wymyślonymi nickami i ubliżasz. To samo miało miejsce na spotkaniu z Panem Kamilem w Komarnie... Skłóciłaś się z połową Janowic właśnie przez takie plotki i pomówienia.Czy wogóle znasz Marka Kusz, że wyrażasz o nim taką opinię? Jeśli nie podobają ci się jego polityczne przekonania to ok., ale nie mieszaj wszystkich z błotem, tylko dlatego, że nie dogadałaś się z kimś z jego rodziny...

do anny zagórskiej a więc powiem Ci debilko że masz jakieś zaburzenia psychiczne
wisi mi to czy ktoś z mojej rodziny to przeczyta czy nie,
moze i jestem z rodziny wieloosobowej i co masz coś do tego? twój mąż ci nie dogadza, że musisz sie nakimś wyżyć? weź sie ogarnij i zastanów bo chyba ktoś musi Ci w tym pomóc.
a jeszcze jedno, jeśli coś masz do kogokolwiek z mojej rodziny to powiedz nam to w twarz a nie sie chowasz po jakiś forach, myślisz że jesteśmy g****?
i idź do lekarza nogi leczyć bo na głowe za późno.

Droga Pani Katarzyno Vero jest mi Bardzo przykro czytać słowa,nieprawdę. Jakie Pani napisała o mnie i o mojej rodzinie.Nie jestem huliganem ani pajacem.Ani nie załatwiam żadnych spraw nikomu u pana Kamila któremu życzyłem i życzę sukcesów Szczerze.Nikomu nie ubliżałem w swoim programie napisałem że należy popracować nad bezpieczeństwem w Gminie.Nie jestem też leniem Pracuje jako Pracownik Socjalny z Niepełnosprawnymi Intelektualnie wspaniałymi ludźmi.Pani zachowanie odbiega znacznie od normy proszę skonsultować się z poradnią specjalistyczną.Martwię się o pani stan zdrowia zapraszam na spotkanie ,postaram się pani pomóc.Proszę nie krzywdzić swoimi wypowiedziami całej rodziny Czarneckich - to porządni pracowici i uczciwi ludzie a potknięcia i niepowodzenia zdarzają się w każdych rodzinach.Mimo wszystko pozdrawiam i życzę rozwagi w wypowiedziach.A co do urzędu gminy czyli ludzi którymi otoczył się wójt jak pani napisał-tam są ludzie także pracowici i uczciwi ich również pani obraża.

Moi drodzy, znam Pana Kamila nie od dzis i wiem dobrze co reprezentuje ten człowiek - tylko pozazdrościć takiego Pracodawcy pracownikom Urzędu Gminy, którzy ku mojejmu zaskoczeniu wcale go tam nie chcą ?? dlaczego ?? bo trzeba będzie wkońcu wziąc się do roboty!! Szkoda ze ja tam pracować nie mogę,a bylabym najlepszą Sekretarką na świecie!
Pozdrowienia Panie Kamilu, trzymam mocno kciuki choć wiem że ze wszystkim dasz sobie świetnie radę!

maja w Riwierze potrzebują sekretarki,jak jesteś taka dobra.

Szukajmy tego co nas łączy a nie dzieli
Osobę, która obraża Państwa Czarneckich i Pana Kusza, proszę by się opamiętała i nie Krzywdziła tych Ludzi. Bardzo bym Pragnął by takich szczęśliwych i dobrych rodzin Jak Czarneccy było w Janowicach Jak najwięcej a wówczas będzie na pewno lepiej.Proponuję by osoba pisząca te paszkwile skorzystała z pomocy Psychiatry i odprawiła zamknięte Rekolekcje np. u Kamedułów

co bedzie z byłym wójtem? ma nową robotę?

Wydaje mi się, że tematyką tego artykułu miały być wybory Wójta Gminy Janowice Wielkie. Szkoda, że część komentarzy dotyczyła mnie i mojej rodziny. Sama nie wiem, czy mam się z treści tych wypowiedzi śmiać czy płakać. Padły pod adresem moim i mojej rodziny poważne oszczerstwa. Ale nie zamierzam się na tym forum z nich tłumaczyć, bo tym samym zniżyłabym się do poziomu osoby je piszącej. Kto zna mnie i moją rodzinę wie, jaki jest stan faktyczny. Wiem kto to pisał, i uważam, że ta pani powinna jak najprędzej skorzystać ze specjalistycznej pomocy. Jej trzeba współczuć. Wszystkie osoby, które miały z nią kontakt, są z nią skonfliktowane i to z powodu jej knowań, oszczerstw, pomówień do zawiadamiania Policji i Prokuratury włącznie. Zastanawia mnie tylko, dlaczego te instytucje po wyjaśnieniu spraw nie pociągnęły do odpowiedzialności tej pani z fałszywe oskarżenia.
Osobiście uważam, że poczynania tej pani, oczernianie innych ludzi, szarganie ich dobrego imienia powinno się zakończyć. Ja tego tak nie zostawię i zajmą się tym odpowiednie instytucje. Ona myśli, że jest anonimowa, ale jest w bardzo dużym błędzie.
Gratuluję nowemu Wójtowi i członkom nowej Rady Gminy i życzę wszystkim powodzenia!

Jak sobie czytam te wypociny to sie zastanawiam gdzie Ty chrzest mialaś , bo skoro sie podpisujesz .. VERA , KATARZYNA JANEK , to albo ksiadz był dobrze zawiany albo rodzice cos nie do końca obmyslili.... Albo wiesz co? własciwie ja już wiem kobieto Ty po prostu jestes strasznie uboga intelektualnie!!! Popatrz na numery IP komputera z ktorego piszesz te swoje wypociny, po jaka cholere podpisujesz sie za kazdym razem inaczej skoro NUMER IP KOMPUTERA JEST JEDEN I NIEPOWTARZALNY a tak sie skalda że przy Twoich wypowiedziach jest ten sam... 84.83.55.XXX Ale pewnie w Polsce tego nie zdążyłas sie nauczyć , a w Holandii i tak nic nie rozumiesz... Z resztą jak patrze na Twoja "czystą ortografie" to sam się zastanawiam gdzie Ciebie uczyli w jakiej szkole? A Marka i całą rodzine Czrneckich serdecznie pozdrawiam....

Vera , Katarzyna, Janek kup se koło i rąbnij się w czoło. mówiłem Ci idź do psychiatry i na rekolekcje do kamedułów zostaw Ludzi w spokoju

..Wygląda na to że ciężko jest się rozstać ze stołeczkiem. Ponoć stary wójt obmyślił chytry plan.Chce przemeldować się na teren gminy do Komarna, obalić kandydaturę wybranego Pana Poleszki na radnego .Doprowadzić do ponownych wyborów i sam zastartować na radnego.Wygra z pewnoscią bo jako Wójt wygrał w Komarnie.Czy to już nie przesada....A może już się przemeldował? czy ktoś mógłby zając się tym tematem i sprawdzić czy to prawda?

Wolny człowiek ma prawo robić co chce.Mam pytanie ,kto to jest i czym się zajmują rodzina Czarneckich ,Marek Kusz i pani Anna Zagórska? Z tych komentarzy, które się tu czyta wychodzi ,że są to bardzo ciekawe osoby.

A to kim jest pani Zagórska i czym sie zajmóje i kim jest kusz i czym sie zajmuje to tez spod pióra radnego i tej rodziny .Zaraz sie posypja gromy na Zagórska a chwalic beda Kusza do czego sie nie wezniecie to smród po was zastaje Kusz napisal czym sie zajmuje wiec jak bierzecoe sie za cos to z glowa a tak na marginesie to musicie sie holernie bac tej kobiety co do wpisu Liam to tez wasza robota sami sracie pod siebie i sami siebie chwalicie skancz to panie Kusz ten zalosny rodziny cyrk

Tekst do którego są te wszystkie komentarze dotyczy wyników wyborów wójta. Wszelkie inne komentarze nie powinny się tu znaleźć, bo z pewnością nie pomogą ani nowemu wójtowi, ani staremu.
Administrator prosi o nie umieszczanie kolejnych komentarzy nie dotyczących bezpośrednio tematu.