To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Jeleniogórska Bitwa Bramkarska – ostatnie dni zgłoszeń

Jeleniogórska Bitwa Bramkarska – ostatnie dni zgłoszeń

To ostatnia szansa na zgłoszenie się do Jeleniogórskiej Bitwy Bramkarskiej. Ten nietypowy turniej odbędzie się już w najbliższą niedzielę (11 czerwca) na stadionie przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze.

 

Jeleniogórska Bitwa Bramkarska to zawody dla bramkarzy, ale i zawodników z pola, którzy czasem lubią stanąć między słupkami. Zasady są bardzo proste: dwaj zawodnicy stają naprzeciwko siebie na mini boisku i atakują bramkę rywala. Można uderzyć piłkę nogą z podłoża, z woleja, wykonać rzut ręką. Kto zdobędzie więcej bramek – wygrywa.

Ten niezwykły turniej stał się prawdziwym hitem we Wrocławiu, gdzie uczestniczy w nim już ponad ćwierć tysiąca bramkarzy z całej Polski. Teraz Bitwa odbędzie się także w Jeleniej Górze, w porozumieniu z organizatorem wrocławskiego turnieju – Akademią Piłkarską Total Goalkeeping.
Uczestnicy zagrają na zmodernizowanym stadionie przy ul. Złotniczej. Zostanie tam ustawionych 5 boisk bitewnych, na których od rana będzie trwała rywalizacja. Do udziału zapraszamy dzieci i młodzież w kategoriach: orlik, młodzik, trampkarz, junior młodszy (urodzeni w latach 2007 – 2000). Wpisowe to 40 złotych.
W ramach wpisowego uczestnicy otrzymują pakiet startowy, a w nim: pamiątkowy medal, wodę oraz poczęstunek. Dla laureatów w każdej kategorii przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody.
Zapisy ruszyły 10 maja. Więcej informacji, m.in. regulamin zawodów, można znaleźć na profilu Jeleniogórskiej Bitwy Bramkarskiej na facebooku (www.facebook.com/jeleniogorskabitwa). Można też napisać na jeleniogorskabitwa@o2.pl – odpowiemy na wszelkie pytania.
Organizatorem jest Studio ROB oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportu (kontakt: Robert Zapora, tel. 602 439 924). 

 

link do ankiety zgłoszeniowej znajduje się TUTAJ.

Zgłoszenia drogą elektroniczną przyjmujemy tylko do środy (7 czerwca) do północy. Po tym terminie bedzie można zgłosić się w dniu imprezy w biurze zawodów (w godz. 9.00 - 10.00), w miarę wolnych miejsc.