To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Jeleniogórzanka w The Voice of Poland

Jeleniogórzanka w The Voice of Poland

Pochodząca z Jeleniej Góry 21-letnia Marta Michalska-Uras wystąpiła w show TVP 2. Po przesłuchaniach może mieć powody do radości. Zaopiekuje się nią Nergal.

Marta zaśpiewała piosenkę Jasona Mraza „Lucky” i wzbudziła zachwyt jurorów-trenerów. Zgłosili się po nią Nergal oraz Andrzej Piaseczny. Komplementowały ją także pozostałe trenerki: Kayah i Ania Dąbrowska, choć one nie wcisnęły przycisku „Chcę Ciebie”. Ostatecznie uczestniczka wybrała na swojego trenera Nergala.

Marta ma 21 lat, urodziła się w Jeleniej Górze, obecnie studiuje na Uniwersytecie Karlovym w Pradze. Dwa miesiące temu wyszła za mąż. Wystąpiła na kilku festiwalach w kraju. Fascynuje się twórczością Agnieszki Osieckiej. – Zaśpiewałam już wiele piosenek jej autorstwa, jestem w trakcie tworzenia recitalu – napisała na swoim profilu na facebooku.

Odcinek The Voice od Poland z udziałem Marty Michalskiej-Uras wyemitowano w minioną sobotę (24 IX). Z pewnością będzie ją można jeszcze zobaczyć na antenie telewizyjnej dwójki.

Występ Marty Michalskiej-Uras można obejrzeć TUTAJ

Komentarze (31)

Gratulacje :) Życzę powodzenia.

Nie chcialabym miec z takim debilem nic wspolnego. Wspolczuc nalezy kobiecie, a nie gratulowac.

przepraszam bardzo o jakiego debila chodzi? bo chyba nie o Nergala? Facet który studiował historię nie może być debilem. Poza tym jest przemiłym i ciepłym człowiekiem. Pozdrawiam

Gratulacje! Trzymam kciuki!

Debilem można być po studiach, przed studiami i bez studiów. Nergal to debil po studiach. Hitler też był prywatnie sympatyczny.

hmm... brzmi znajomo...

Bas napisał:
Debilem można być po studiach, przed studiami i bez studiów. Nergal to debil po studiach. Hitler też był prywatnie sympatyczny.

skąd wiesz? wydaję mi się że w naszym pięknym kraju każdy powinien zając się swoim zacnym odwłokiem a nie krytykować innych. pełno jest pseudokatolików którzy drepczą do kościółka nie myśląc w ogóle o tym co robią, a potem wychodzą i obrzucają ludzi mięsem.
bardzo dziękuję Hance i Annie za przyjemny komentarz :) postaram się dać z siebie wszystko w programie.
pozdrawiam

Jesteś nielogiczna, ale to pewnie wina wieku i braku wykształcenia. Przed Tobą długa droga.

Piszesz, by nie krytykować a krytykujesz. Zresztą, dlaczego nie krytykować? Bo co? Głupotę nie tylko należy nazywać po imieniu, ale tępić!
Śpiewaj, jesteś młoda i utalentowana. Tylko nie zapominaj, że masz jeszcze mózg. Bez niego będziesz instrumentem, na którym każdy zagra. Nawet Nergal. Zwłaszcza Nergal!

Szkoda, że nikt nie pofatygował się by przeprowadzić wywiad z Martą. A tak na marginesie, to nie pochodzi z Jeleniej Góry, a ze Szklarskiej Poręby. PS: Marta, nie przejmuj się ignorantami! Najłatwiej jest kogoś ocenić, gdy się go nie zna... A słuchacze ojca Rydzyka i księdza Natanka najlepiej wiedzą jak to robić ;)

ale urodzona w jeleniej :D

no właśnie to pochodzenie u mnie problematyczne :P przeżyłam większość życia w jeleniej- zabobrze, centrum, sobieszów. Potem się przeprowadziliśmy do szklarskiej ale w daszym ciągu dojeżdżałam codziennie do szkoły. także Jeleniogórzanka i Szklarskoporębianka w jednym ;) a do tego obecna Prażynka :P
pozdrawiam ;)

Kazimierz Piotrowski się odezwał?

nie przejmuj sie krytyka innych, poprostu zazdroszcza tobie!!!! :lol:

Ok. To będzie moja ostatnia wypowiedź, a właściwie dwa pytania i krótki komentarz.
Czy mądrą osobą jest ten, kto drze Biblię i nazywa się satanistą? Czy naprawdę uważasz, że Nergal jest tak wybitny, by być członkiem jury?

W programie znalazł się wyłącznie z powodów merkantylnych i cynicznych. Niezależnie od Twojego niewątpliwego talentu stałaś się elementem obrzydliwego spektaklu, którego jednym z celów jest poniżenie katolików. A poniżać nie powinno się przecież nikogo, nieprawdaż? Nergal też zresztą potraktowany został przedmiotowo. Gdy przestanie być potrzebny lub zacznie być niewygodny (np. reklamodawcy przestaną kupować reklamy przed programem), po prostu zniknie. Nie takich "wypluwano". Powiem jeszcze raz, baz żadnych podtekstów: jesteś młoda i mało rozumiesz. Im wcześniej pojmiesz, że Twój talent (masz go!) wcale w tym programie nie jest ważny, tym dalej zajdziesz.
I ja pozdrawiam :)

Myślałam, że religia katolicka posiada dar przebaczania ale jak widzę nie istnieje.
Jego osobiste przekonania dotyczące religii mnie w tym kontekście (muzycznym) nie interesują. Po to jest w tym programie aby przekazać wiedzę muzyczną, a nie po to aby się kłócić o poglądy religijne.
Powinniśmy sie cieszyć z tej dziewczyny, że odważyła się wystąpić w tym programie oraz dajmy Jej wsparcie a nie komentujemy Nergala.

Może lepiej byłoby zainteresować się Marty talentem, niż wypowiadać swoje wątpliwej wartości komentarze dotyczące jurora.Powodzenia dziewucho!

A kto zna Nergala osobiście?? za parę tygodni Pani Marta będzie mogła nam więcej powiedzieć o tym człowieku, którego trzeba podzielić na 2 osoby - medialną przed TV, gazetami itp, i drugą - prywatnie - i sądzę, ze to drugie jest ważniejsze !! A dla Pani Marty życzę powodzenia, chociaż osobiście nie oglądam programów tego typu :evil: :woohoo:

Dziękuję!

Hmmm. Ani podczas odcinków ani podczas nagrań i warsztatów Nergal nie wspomniał nic co by wskazywało że czci Szatana. Jeżeli już coś wspomniał o sprawie religii (pamiętam że stwierdził że zaproszono go do programu jaka to religia hahah) jego wypowiedzi były ironiczne i świadczyły tylko i wyłącznie o jego inteligencji ;) Nie obchodzi mnie czy zniknie i czy go szołbiznes wypluje. Ja PRYWATNIE uważam że jest to świetny, wrażliwy trener i przesympatyczny, kulturalny człowiek. a jeżeli chodzi o scenę- no cóż, nie jedno się na niej działo i niejedno będzie. Poza tym uważam że koncerty to sytuacja między zespołem/wykonawcą a odbiorcami którzy chcą tej osoby słuchać. Jeśli nie byłeś przy tym jak ,,darł Biblię" to sytuacja powinna Ci być zupełnie obojętna. Uważam że program nie jest obrzydliwym spektaklem ponieważ na antenie wygłaszane są tylko i wyłącznie profesjonalne opinie czterech wspaniałych jurorów, a otoczka która się stworzyła wokół jednego to już tylko dziwne reakcje społeczeństwa.
Uffff
Miłego wieczoru :D :D

Trzymam kciuki za występy Pani Marty, cała otoczka medialna nie jest ważna, ważne są efekty i talent:) POWODZENIA!!!

Miałem się nie odzywać, ale poraziła mnie Twoja, jednak, nielogiczność.
Jeśli nie byłaś np. przy tym, gdy dorosły gwałci dziecko, to też Ci to "sytuacja powinna być Ci zupełnie obojętna"? Musisz doświadczyć czegoś osobiście, by stwierdzić, że jest prymitywne, złe itd?

Powtórzę: prywatnie Hitler też był ujmujący. A wrażliwość jego na czym polega? Ładnie się uśmiecha? Przystojny jest?

I naprawdę na zakończenie. Masz męża Turka, prawda? Zapytaj go, co by się stało, gdyby Nergal podarł w Turcji Koran. Taki z niego "artysta"? Niech spróbuje. I nie chodzi wcale o to, że Turcy nie są tolerancyjni. To katolicy są zbyt pobłażliwi dla k****nów. Tolerancja ma działać w dwie strony a nie w jedną.

nie porównuj gwałtu do darcia książki.
mój mąż Turek raczej by się tym nie przejął bo jest normalny ;)
AMEN koniec dyskusji
P.S. a z tym Hitlerem to przegięcie- nie znałeś go więc uważam że argument sam w sobie jest cieniutki
czy Nergal jest przystojny? pewnie tak, uśmiecha się też nieźle ale mnie ujęła w nim jego OSOBOWOŚĆ podczas kilku rozmów prywatnych bądź mniej.

Ludzie co wy wypisujecie, puknijcie się w głowę. Cieszmy się tym że Marcie się udało, że jest wstanie coś osiągnąć. Grzebiecie w sprawach które nie powinny być poruszane. Ten tekst jest O Marcie a nie o Adamie . Tak na marginesie każdy z nas ma coś na sumieniu. Zastanówcie się czy WY jesteście tacy w porządku a później oceniajcie i komentujcie innych.
Marcie życzę powodzenia i samych sukcesów!!!!!!!

No właśnie i teraz jasno widać, kto krytykuje Nergala...

Ktoś kto nawet nie potrafi samodzielnie myśleć i powiela tylko to co w gazetach napisano...

Ot, 'owieczki' ale niekoniecznie Pana Boga...

Co za osioł uważa, że Bóg pragnie by ludzie byli bezmyślni, nienawistni i niewybaczający innym potknięć, czyniąc przy tym samemu ich wiele???

Zaopiekuje się nią Nergal vel Holocausto. Ciekawe czy opieka będzie tak samo wyglądała jak nad kotami podczas czarnej mszy?

idź lepiej popilnuj krzyża

Nawet nie wspomniała w programie z kąd pochodzi

pokazałas że czytasz koment. zupełnie niepotrzebnie.Przykład zachęcam brać z innych.Czy widziałaś wpisy Chylińskiej,Nosowskiej czy innych na forach.Nie baw sie w to bo za parę lat ( jak kariera będzie kwitła) jakiś wredny dziennikarz wyciągnie przerobi itd
Gdybym ujawnił kim jestem jutro by mówiono by o tym w tv