To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Jeleniogórzanin chciał wyskoczyć z 14 piętra

Poszukiwany przez jeleniogórską policję 39-latek postawił na równe nogi służby ratunkowe w... Szczecinie. Chciał wyskoczyć z balkonu wieżowca. Po długiej akcji obezwładnili go antyterroryści.

Policyjni negocjatorzy przez trzy godziny rozmawiali z mężczyzną, który siedział okrakiem na barierce balkonu na 14 piętrze. Było to wczoraj popołudniu w wieżowcu przy ul. Bandurskiego w Szczecinie. Mężczyzna groził, że wyskoczy. Zamknięto ruch pojazdów w okolicy, co spowodowało spore korki w części miasta.

- Policyjni antyterroryści zjechali na linach z balkonu, który znajduje się powyżej i zatrzymali mężczyznę – informował szczecińskie media aspirant Przemysław Kimon z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. 39-latka zatrzymano wczoraj przed godz. 17.

Był poszukiwany przez jeleniogórską policję za rozbój i czynny napad na policjanta. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, mężczyzna uciekł podczas konwoju, wówczas też ranił funkcjonariusza. Nie chciał stanąć przed wymiarem sprawiedliwości, wyjechał do Szczecina i tam wynajął mieszkanie. Policjanci jednak dowiedzieli się, gdzie mieszka i postanowili go zatrzymać. Mężczyzna, jak widać, bardzo chciał uniknąć kary.

Przeczytaj gs24.pl: Chciał wyskoczyć z 14. piętra, bo bał się więzienia

Komentarze (5)

ja naprawdę cienko przędę choć pracuje na dwóch etatach a tu trzeba jeszcze pomóc rannym policjantom, pokryć koszty akcji AT-ków, procesu i utrzymać tego ....... w więzieniu - a kremacja jest tak tania - oj bieda.

szkoda,że debil nie skoczył,po co 3 godz negocjacje,skacz debilu i po problemie :angry:

doprowadził do takiej sytuacji.

Dlaczego nie skoczył? poco jakieś negocjacje ten człowiek skrzywdził wiele młodych dziewczyn i nie tylko to jest CZUB
życzę mu żeby go zjedli w więzieniu :angry:

Kar.....icz do orania pomidorów go :evil: