To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Gwiazdka u kynologów

Gwiazdka u kynologów

Były słowa podziękowania za zaangażowanie w działalność związku, głównie za współpracę przy organizacji dorocznej wystawy psów rasowych w Jeleniej Górze. Do tego życzenia wszelkiej pomyślności. Również w życiu osobistym, ale przede wszystkim w realizacji wszelkich przedsięwzięć środowiskowych.

Tym razem bez psów, niezmiennie jednak w miłej, towarzyskiej atmosferze świąteczne spotkanie urządzili działacze jeleniogórskiego oddziału Związku Kynologicznego w Polsce. Na piątkowy wieczór do swojej siedziby oprócz najbardziej aktywnych związkowców zaprosili też przyjaciół jeleniogórskich kynologów. Szefowa zarządu oddziału Teresa Rupniewska do gorących podziękowań dołączała też skromne, świąteczne prezenty. Spotkanie przy kolędach było okazją do podsumowania tego, co na przestrzeni mijającego roku wydarzyło się za sprawą hodowców i miłośników psów rasowych w naszym regionie.

- To był dla nas trudny, ale dobry czas – podkreślała Teresa Rupniewska. - Kolejna Karkonoska Wystawa Psów Rasowych była sukcesem, który jest zasługą nas wszystkich. Oby nikomu nie zabrakło zapału przy organizacji kolejnych wydarzeń w przyszłym roku. I rosło grono naszych sympatyków, którzy wspierają działalność związku.

 

Fot. Daniel Antosik
Fot. Daniel Antosik
Fot. Daniel Antosik
 
 
Gwiazdka u kynologów
Gwiazdka u kynologów
Gwiazdka u kynologów

Komentarze (1)

A Raglowa nie chciała się lansować na tym spotkaniu czy poprostu jej nie zaprosili?