To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Atak na plakaty kandydata?

Ktoś niszczy plakaty jednego z kandydatów na radnych w Jeleniej Górze – dowiedzieliśmy się nieoficjalnie. Sam zainteresowany łagodzi sprawę. - Być może to błąd drukarni  – mówi.

Chodzi o Wojciecha Leszczyka, obecnego radnego PiS-u i kandydata do rady miejskiej w następnej kadencji. Na kilku słupach wiszą plakaty, ale ich treść jest rozmyta. Wyglądają tak, jakby ktoś oblał je rozpuszczalnikiem. Są jedynie ślady nazwiska kandydata.

- Widziałem je  – przyznaje Leszczyk. - Mam nadzieję, że nie był to atak któregoś z kontrkandydatów. Być może były źle wydrukowane i deszcz je po prostu rozmył.

Tyle, że obok były plakaty innych kandydatów i nie zostały nawet tknięte. Nie ma na nich śladu rozmycia. - Nie wiem, dlaczego tak się stało. W każdym razie, zgłosiłem w sztabie, żeby poinformowano drukarnię o tej sytuacji – mówi Leszczyk.
 

Komentarze (5)

trzeba zwołać komisję śledczą!!!!!!

Chcial zaistniec w mediach, to i ma, za darmo, bez wykupywania "czasu antenowego" i innych dyskotekowych banerow :P

Zapewne przygotują czarny list aby opluć, splugawić ,zniszczyć plotką. Młodych wybieramy nie patrzmy na partie. Wolę młodych niż sklerotyków ,ramoli jacy zasiadają od wielu, wielu lat i niszczą inicjatywy młodych na rozwój zakładów pracy. Starych pierdzieli wysadzić z Rady Miasta oni już przeżyli i nachapali się. Sarzyński 74 ooo zł odszkodowania z kasy miasta, to tylko dla przypomnienia

A gdzie zdjęcie szkody, panie radny?