To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Ania odpadła z Top Model

Ania odpadła z Top Model

Ania Piszczałka, 19-latka z Gradówka w powiecie lwóweckim odpadła jako pierwsza z trójki finalistek programu „Top Model”, który zakończył się dziś w TVN. Przez wiele tygodni kilkanaście dziewczyn rywalizowało o niebagatelne nagrody – kontrakt modelki marki Max Factor, sesję zdjęciową na okładkę „Glamour” i międzynarodowy kontrakt z agencją modelek.

Zwyciężczynią programu została Paulina Papierska, a obok niej w finale znalazła się też druga dolnoślązaczka – Ola Kuligowska z Wrocławia. Reprezentantka naszego regionu, Ania Piszczałka, jest tegoroczną maturzystką. Ma 178 cm wzrostu, 55 kg wagi, w talii 60, w biodrach 88 cm, biust B.

W finałowym programie dziewczyny prezentowały się na wybiegu, pokazywano także kulisy i efekty ostatnich sesji zdjęciowych, m.in. w reklamie pasty do zębów, zdjęcia podwodne.

Anja Rubik, polska topmodelka, która zasiadała w jury powiedziała, że Ania stworzona jest do chodzenia po wybiegu, że jest bardziej modelka high fashion, i że nie każdy musi występować w reklamach pasty do zębów. Podwodne zdjęcie Ani podobało się także jurorom, choć przyznali, że burza włosów przysłoniła jej prawie całą twarz.

W finałowych występach na wybiegu dziewczyny prezentowały kolekcje Agaty Wojtkiewicz oraz Paprocki & Brzozowski. Ale Ania, jako jedyna z uczestniczek programu, kilka tygodni temu została zaproszona w czasie pobytu dziewczyn w Mediolanie na Fashion Week i wzięła udział w pokazie mody. Mówiła o tym, że była to największa niespodzianka i przeżycie w tym programie.

Fot. modelki.tvn.pl

Komentarze (4)

Niestety Jesteśmy z Żoną zawiedzeni że to telewidzowie decydowali o tym kto wygra TOP MODEL ,1 miejsce powinni wybierać JURY ,bo się najlepiej na tym znają ,a telewidzowie mogli wybierać kto zajmie 2 miejsce ,Ania chodziła jak MODELKA z około 5 -letnim stażem !!! ale cóż nie ma to jak w Polsce ,bo za Granicą to właśnie JURY wybiera zwyciężczynię !
Pozdrawiamy Ania z Jeleniej Góry ,Głowa do Góry i Mediolan jest Twój ;))))

Witam ja tez bylem rozczarowany. Byłem za Anią. Ale ma nadzjeje ze dziewczyna zrobi kariere i to wielka jest dlamnie top.

Powinna odpasc w pierwszym odcinku. Brzydkie rysy twarzy,zero kobiecosci, szok....Ta dziewczyna nie potrafila nawet sie wypowiedziec...Nie nadawala sie na modelke, wiecznie ten sam wyraz twarzy...A Mediolan to ewentualnie, sezonowo w ogrodnictwie.:)

Ja osobiście zgadzam się z kolejnością w finale ale jestem dumny z naszej Ani:)Jestem dumny tym bardziej,bo okazało się,że na Dolnym Śląsku są najpiękniejsze dziewczyny co potwierdzają wszystkie miejsca na podium...