Angielskie czwartki mają dać możliwość sprawdzenia swojej angielszczyzny w naturalnej sytuacji – luźnej pogawędki o wszystkim i o niczym. Napakowanym regułami gramatycznymi, wykutymi słówkami głowom mogą pomóc przełamać barierę w wypowiadaniu się. Pomysł ruszył od niedawna. Jego forma właśnie się wykuwa. - Myślimy o tym, żeby każde spotkanie miało swój temat wiodący. Dorian byłby moderatorem rozmowy. Mamy też kilka innych pomysłów, które chcemy sukcesywnie wprowadzać – zapowiada Alek.
Przez ostatnie dwa czwartki na konwersację po angielsku wpadło po kilka osób. Pomysłodawcy liczą, że więcej chętnych pojawi się w nowym roku, kiedy wielu z nas poweźmie noworoczne postawienia, w tym te, o szlifowaniu języka. Głodni rozmów w obcym języku będą mieli dodatkową motywację, aby trafić na angielski czwartek – spotkania są całkowicie darmowe, a dla konwersujących po angielsku przewidziane są zniżki przy barze.
Komentarze (8)
Wszytko super , tylko gdzie mieści się ten lokal, bo z artykułu to nie wynika, a rzadko ostatnio chadzam po knajpach.
Zna ktoś adres tego lokalu ?
lokal mieści się na jeleniogórskim rynku, tuz obok dawnej Śnieżynki.
Pozdrawiam - SAD
Dzięki za info co do lokalizacji, chętnie skorzystam ;-)
Tini Cafe & Bar, Plac Ratuszowy 6/7, koło dawnej Śnieżynki lub jak kto woli Greckiej. ... super jedzonko - polecam !!!
Alku gratuluję pomysłu. Rewelacja!
Congratulations Dorian!
Bylam potwierdzam jest super. Ja nie znam dobrze angielskiego, za to smiechu bylo za wsyzstkie czasy polecam